محل تبلیغات شما

مهم ترین بخش شروع مهارت در زبان انگلیسی به تجربه شخصی من یادگیری لغت های زیاد در یک دوره فشرده است تا موتور ذهن شما گرم بشه برای تولید محتوا
بعنوان مثال حتی کتاب های کورس بوک رو هم که باز می کنید در ابتدا و یا انتها یه سری پیشنهادات داره  با انواع اصلاحات 800 لغت ضروری، 500 لغت کاربردی و 3000 کلمه کلیدی ( این برای آکسفورد بود!) که جلوتر با امثالهم بیشتر آشنا می شید
پس به نظرم بهتره یکی از این دوره ها رو انتخاب کنید و فقط زوم بشید روی حفظ لغات !!!
تا کید می کنم دوره فشرده چون بعضی ها خیلی زود به نقطه اشباع یادگیری می رسند و پروژه نیمه کاره رها می شه ولی اگه قبل از رسیدن به نقطه زانوی اشباع تحولی  در مسیر یادگیری ایجاد بشه خود به خود می روید مرحله بعدی
خب نسخه پزشک اینه حداقل روزی 20 تا لغت جدید به ذهن بسپارید فقط معنی فارسی و البته تلفظ صحیح کلمه ( سعی کنید با فونتیک ها آشنا بشید و طرز کار با اونها رو یاد بگیرید)
طی یک ماه انتظار میره حداقل 600 تا لغت یاد گرفته باشید و این برای شروع کافیه
از کدم کتاب ها شروه کنید !
پیشنهاد من سری کتاب های 4000 لغت هست ( مجموعه شش جلدی) برای شما همون جلد اول و در نهایت دوم برای استارت کار کفایت می کنه
اگر هم برای شما سخت هست بروید سراغ صفحات ابتدایی کورس بوک Touch stone 1 حدود 500 لغت خیلی کاربردی رو اونجا ردیف کرده

لینک خریداری و یا دانلود رایگان این منابع رو به راحتی با جستجو در گوگل پیدا خواهید کرد

اندر احوالات موزیلا فایرفاکس (مرورگر اینترنت محبوب من)

پیش به سوی IELTS ( پارت سوم )

استفاده از دیکشنری قدرتمند Babylon

لغت ,رو ,ها ,یادگیری ,کتاب ,دوره ,کتاب های ,به نقطه ,دوره فشرده ,و یا ,500 لغت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نایلون گلخانه تبریز اشعار و دل نوشته های بیژن جورمند